Collection: Necklaces
Whether it's for a birthday, holiday, to say " I Love You" or a "just because" present, skip the flowers and pick a piece from our collection of bestselling items to gift your loved one!
-
The Love Connection™ Hearts Necklace
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
Sold out -
"To My Wife" - You Are My Strength - Luxury Ribbon Necklace Gift Set
- Regular price
- from $59.95
- Sale price
- from $59.95
- Regular price
-
$89.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Greatest Gift ™ Luxury Ribbon Necklace
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$89.95 - Unit price
- per
Sold out -
"To My Wife" Luxury Ribbon Necklace Gift Set
- Regular price
- from $59.95
- Sale price
- from $59.95
- Regular price
-
$99.95 - Unit price
- per
Sold out -
Father's Love™ - Handcrafted Luxury Necklace
- Regular price
- from $59.95
- Sale price
- from $59.95
- Regular price
-
$129.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Son's Link ™ Luxury Cuban Necklace - "Always Remember"
- Regular price
- from $59.95
- Sale price
- from $59.95
- Regular price
-
$79.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Lion's Son - Cuban Necklace
- Regular price
- from $59.95
- Sale price
- from $59.95
- Regular price
-
$79.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Sparkling Cross™ Necklace
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
Sold out -
Dear Sister - Luxury "Love Connection" Necklace Gift Set
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Beauty Ribbon™ Luxury Necklace
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Sparkling Double Hearts™ Necklace
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
Sold out -
The Husband Link™ Cuban Chain - "I Chose You"
- Regular price
- from $49.95
- Sale price
- from $49.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
Sold out